DYWANY

dywan - Morski splot

390.00 PLN

Okrągły czy prostokątny, kolorowy, a może w bardziej stonowanych odcieniach? Jak wybrać unikatowy i efektowny dywan do naszego wnętrza? Warto, aby odzwierciedlał charakter i styl właściciela oraz dobrze komponował się na tle całej aranżacji.

Morski splot to harmonijne połączenie bawełnianych sznurków tworzących niebanalny wzór. Pięknie splecione warkocze dają efekt przestrzenności i większej objętości dywanu. Jego szmaragdowy kolor podkreśli nowoczesne wnętrza i stanie się ich atrakcyjną ozdobą. Dywan został wykonany za pomocą szydełka i bawełnianych sznurków o szerokości 5 mm. Dzięki uniwersalnemu kształtowi możemy umieścić go zarówno w sypialni, holu czy salonie.

Morski splot wprowadzi do wnętrza energię, niebanalny charakter i klimat rodem z opowieści o niezgłębionych tajemnicach oceanu. Dywan będzie dobrze komponował się w towarzystwie niewielkich stolików, kanap czy wieszaków.

Wymiary: długość około 116 cm, szerokość około 116 cm.

INNE W TEJ KATEGORII

Sprzedany
dywan - Nad brzegiem jeziora
dywan - Nad brzegiem jeziora
Ręcznie wykonany dywan oczaruje każde wnętrze, nadając mu przytulnego i ciepłego charakteru. Kolorowa nić splotów t...

950.00 PLN

Sprzedany
dywan - Karminowy aksamit
dywan - Karminowy aksamit
Połączenie pastelowej i intensywnej barwy splotów niczym tajemniczy kwiat, otwiera przed nami swe okazałe płatki. Dywany...

990.00 PLN