OŚWIETLENIE

lampa Bezpieczna przystań

Dobrze dobrane światło, w każdym wnętrzu potrafi zbudować odpowiednią atmosferę i wyjątkowy klimat. Stojąca lampa Bezpieczna przystań to jednocześnie stylowa dekoracja i praktyczna sposób na oświetlenie wybranego pomieszczenia.

Witrażowa lampa może pochwalić się pięknym kloszem wykonanym z masy perłowej. Już w starożytności sama Kleopatra wykorzystywała masę perłową do pielęgnacji skóry. Z biegiem lat ta wyjątkowa substancja stała się pożądanym elementem zdobniczym nie tylko wśród biżuterii. Nasza lampa to połączenie delikatnego, złoto-kremowego materiału z ciemnobrązowym stojakiem wpisującym się w cechy stylu secesyjnego. Przyjemna, ciepła barwa światła, jaką roztacza wokół siebie lampa sprawia, że salon lub sypialnia zyska przytulny charakter. Niewielka regulacja mosiężnego stojaka sprawia, że Bezpieczna przystań może posłużyć jako odpowiednie oświetlenie podczas popołudniowej lektury. Dzięki stylowemu, perłowemu kloszowi, w pomieszczeniu zagości efektowna gra światła, tworząca przyjemny nastrój. Nasza lampa to pewnego rodzaju znak upływu czasu, nosi ślady użytkowania w postaci delikatnego obtłuczenia, które zostało zabezpieczone przez naszych specjalistów.

Bezpieczna przystań to doskonały dodatek do salonu oraz sypialni. Można ją wkomponować we wnętrze utrzymane zarówno klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym stylu lub w aranżacje w klimacie glamour. Lampa może ozdobić także loftowy pokój, szczególnie ten o awangardowym wyglądzie i industrialnej, surowej formie, która jest niezwykle modna w dzisiejszych czasach.

Wymiary: wysokość 170 cm.