SKRZYNIE, SKRZYNECZKI

drewniana skrzynia – Bajkowa kraina

Skrzynia mieniąca się niemalże wszystkimi kolorami tęczy to dodatek, który znów coraz częściej pojawia się w naszych aranżacjach. Szczególnym powodzeniem cieszy się wśród najmłodszych, a także budzi podziw w oczach posiadaczy sentymentalnych, romantycznych czy rustykalnych wnętrz.

Bajkowa kraina to ręcznie malowana skrzynia, która niemalże przeniesie nas do świata zabawek, barwnych motyli i pięknych pastelowych kolorów. Każda mała księżniczka z pewnością będzie zachwycona mając w swoim pokoju tak oryginalną i praktyczną dekorację. Skrzynia to doskonałe rozwiązanie, aby w baśniowy i niepowtarzalny sposób przechowywać wszelkie drobiazgi, dekoracje czy zabawki. Wykonana z drewna sosnowego oraz ze sklejki, stylowo prezentuje wzór namalowany za pomocą farb akrylowych i akwarelowych przez naszych artystów.

Aranżacja, w której znajdzie się ręcznie malowana skrzynia przywoła wspomnienia z dzieciństwa, beztroskie chwile zabawy oraz obraz wszystkich sentymentalnych pamiątek. Bajkowa kraina to doskonały pomysł na prezent dla najmłodszych.

Wymiary: długość: 63,5 cm, wysokość 40 cm, głębokość 35 cm.  

Droga niezwykłej metamorfozy

Efektowna skrzynia wykonana z drewna sosnowego i sklejki, otrzymała bajkowy wygląd. Na początku została zeszlifowana i przygotowana do dalszych prac. Kolejny etap polegał na namalowaniu wzoru przy pomocy farb akwarelowych oraz akrylowych. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna marki Sayerlack.