SKRZYNIE, SKRZYNECZKI

drewniana skrzynia – Baśniowa łąka

Ciepły letni wiatr, delikatnie porusza bujną trawę i pnące się ku górze kwiaty. Nad nimi leniwie przelatują kolorowe motyle i ważki. Niezwykły klimat sielskiej łąki wyłania się z ręcznie malowanej skrzyni.

Drewniany skrzynia to doskonały sposób na przechowywanie pościeli, pamiątek czy dekoracji. Baśniowa łąka to także doskonałe rozwiązanie, aby w niepowtarzalny sposób uporządkować wszelkie drobiazgi czy zabawki. Wykonana z drewna sosnowego oraz ze sklejki, stylowo prezentuje wzór namalowany za pomocą farb akwarelowych przez naszych artystów.

Kwiecisty dodatek stanie się niezbędnym elementem w sentymentalnym i romantycznym wnętrzu. Bogactwo kwiatów, kłosów zbóż i traw przywodzi na myśl spokojny klimat wsi, lata i odpoczynku.

Wymiary: długość: 63,5 cm, wysokość 40 cm, głębokość 35 cm.  

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Efektowna skrzynia wykonana z drewna sosnowego i sklejki, otrzymała bajeczny wygląd. Na początku została zeszlifowana i przygotowana do dalszych prac. Kolejny etap polegał na namalowaniu wzoru przy pomocy farb akrylowych marki Flugger. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna marki Sayerlack.