SKRZYNIE, SKRZYNECZKI

Drewniana skrzynia - Nadmorska przygoda


Drewniane skrzynie znów stają się bardzo modnym i atrakcyjnym dodatkiem w każdym wnętrzu. Mogą znaleźć wiele zastosowań i sprawdzą się jako praktyczna forma dekoracji w salonie lub sypialni.

Nadmorska przygoda stanie się niezbędnym akcentem we wnętrzu urządzonym w stylu marynistyczny, gdzie obecne są barwy bieli, błękitu czy turkusu. Ręcznie malowana skrzynia to nie tylko doskonały sposób na przechowywanie podręcznych akcesoriów, ale również artystyczny akcent w mieszkaniu. Jej fantazyjny wzór wykonano techniką mieszaną przy pomocy farb akrylowych i akwarelowych. Z kolei złoty odcień osiągnięto przy użyciu pasty pozłotniczej.

Aranżacja, w której znajdzie się ręcznie malowana skrzynia przywoła wspomnienia wakacji, dźwięk szumu morza i dotyk ciepłego piasku. Nadmorska przygoda  pewnością posłuży jako sposób na przechowywanie pamiątek, zabawek czy rodzinnych skarbów.

Wymiary: wysokość 40 cm, długość 66 cm,  szerokość 34 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Efektowna skrzynia wykonana z drewna sosnowego i sklejki, otrzymała niebanalny morski wzór. Na początku została zeszlifowana i przygotowana do dalszych prac. Kolejny etap polegał na namalowaniu wzoru przy pomocy farb akrylowych i akwarelowych. Następnie artystka namalowała złote elementy wzory przy użyciu pasty pozłotniczej . Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna marki Sayerlack.