SKRZYNIE, SKRZYNECZKI

drewniana skrzynia – Pirackie historie

Duże drewniane skrzynie były niegdyś obowiązkowym elementem wyposażenia w tradycyjnych ludowych mieszkaniach. Dziś często goszczą w pokojach najmłodszych, jako praktyczny i efektowny element wystroju.

Pirackie historie to ręcznie malowana skrzynia, która stanie się idealnym dodatkiem w pokoju „małych odkrywców”. Ten oryginalny produkt przeniesie nas wprost na egzotyczną wyspę, na której możemy zobaczyć niejednego pirata, kufer złota czy nadpływający okręt. Skrzynia także doskonałe rozwiązanie, aby w baśniowy i niepowtarzalny sposób przechowywać wszelkie drobiazgi czy zabawki. Wykonana z drewna sosnowego oraz ze sklejki, stylowo prezentuje wzór namalowany za pomocą farb akwarelowych przez naszych artystów.

Skrzynia Pirackie historie doskonale odnajdzie się w pokoju wszystkich najmłodszych. Pozwoli na uprządkowanie przestrzeni i jej stylową dekorację.

Wymiary:  wysokość 37 cm, szerokość 48 cm, głębokość 26 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Efektowna skrzynia wykonana z drewna sosnowego i sklejki, otrzymała baśniowy wygląd. Na początku została zeszlifowana i przygotowana do dalszych prac. Następni nasi artyści pokryli ją brązową bejcą oraz czarną patyną. Kolejny etap polegał na wykonaniu przecierki. Następnie przy pomocy farb akrylowych marki Talens Amsterdam namalowali bajkowy wzór. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna marki Sayerlack.