SKRZYNIE, SKRZYNECZKI

drewniana skrzynia - Sekretny świat owadów

Ręcznie malowana skrzynia będzie doskonałym sposobem na przechowywanie zabawek, dekoracji czy podręcznych drobiazgów. Drewniany dodatek stanie się idealną dekoracją do młodzieżowego i awangardowego pokoju.

Niezgłębiony świat fauny stał się inspiracją dla naszych plastyków do stworzenia unikatowej skrzyni. Nowatorski wzór w postaci geometrycznych owadów przyciąga wzrok i sprawia, że drewniany dodatek skradnie cerce miłośnikom natury, a także wielbicielom niecodziennych dekoracji wnętrz. Skrzynia ozdobiona przy użyciu farb akwarelowych stanie się praktycznym i jednocześnie artystycznym miejscem do przechowywania sakarbów

Sekretny świat owadów doskonale odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach i jasnych wnętrzach. Skrzynia urozmaici otaczającą nas przestrzeń, pozwoli na uporządkowanie wszystkich niezbędnych bibelotów.

Wymiary: długość 64 cm, szerokość 34 cm, wysokość 43 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Unikatowa skrzynia wykonana z drewna sosnowego i sklejki, otrzymała unikatowy wygląd. Na początku została zeszlifowana i przygotowana do dalszych prac. Kolejny etap polegał na namalowaniu wzoru przy pomocy farb akrylowych marki Flugger oraz cienkopisów. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna marki Sayerlack.