SKRZYNIE, SKRZYNECZKI

drewniana skrzynia – Szczęśliwe chwile

 

Urocza, ręcznie malowana skrzynia skradnie serce nie tylko małym księżniczkom, ale również miłośniczkom romantycznych i sentymentalnych wnętrz. Niepowtarzalny dodatek udekoruje każdy dziecięcy pokój oraz przytulną kobiecą aranżację.

Duża skrzynia z pewnością stanie się najpiękniejszym elementem wystroju pokoju małych dziewczynek, ale także nastolatek z romantyczną duszą. Stylowy wzór, który ozdabia drewniany dodatek bez wątpienia przyciąga każde spojrzenie. Połączenie barwy naturalnego drewna z pastelowymi kolorami, tworzy istne dzieło sztuki. Jeśli szukacie artystycznego i jednocześnie użytecznego produktu do przechowywania, skrzynia Szczęśliwe chwile to idealny wybór.

Ręcznie malowana skrzynia doskonale sprawdzi się w pokoju jako dodatek, dzięki któremu będziemy mogli uporządkować zabawki, podręczne drobiazgi czy rodzinne pamiątki. Pozwoli także na urozmaicenie otaczającej przestrzeni i jednocześnie stanie się jej ozdobą.

Wymiary: długość: 63,5 cm, wysokość 40 cm, głębokość 35 cm.  

Droga niezwykłej metamorfozy

Efektowna skrzynia wykonana z drewna sosnowego i sklejki, otrzymała unikatowy wygląd. Na początku została zeszlifowana i przygotowana do dalszych prac. Kolejny etap polegał na namalowaniu wzoru przy pomocy farb akrylowych marki Flugger. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna marki Sayerlack.