SKRZYNIE, SKRZYNECZKI

drewniana skrzynia – Tajemnice lasu

250.00 PLN

Chyba każdy z nas oglądał w dzieciństwie bajki marząc, że kiedyś znajdzie się w fantazyjnej krainie otoczonej baśniowymi postaciami. Dzięki ręcznie malowanej skrzyni możemy przenieść się do czasów minionej beztroski. Dodatek sprawdzi się w każdej przytulnej aranżacji i z pewnością wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

Ręcznie malowane skrzynie coraz częściej pojawiają się w różnorodnych wnętrzach. Stylowe dodatki doskonale sprawdzą się w dziecięcym czy młodzieżowym pokoju lub w nastrojowo urządzonej sypialni. Niezwykła skrzynia została ozdobiona pięknym i unikatowym wzorem, przy użyciu farb akrylowych. Fantazyjny obraz przedstawia baśniową i leśną krainę zwierząt.

Drewniana skrzynia będzie doskonale komponować się w otoczeniu naturalnych dodatków, rustykalnych bibelotów czy pastelowych tekstyliów. Produkt będzie doskonałym sposobem na przechowywanie zabawek, dekoracji lub pamiątek.

Wymiary: długość: 63,5 cm, wysokość 40 cm, głębokość 35 cm.  

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Efektowna skrzynia wykonana z drewna sosnowego i sklejki, otrzymała unikatowy wygląd. Na początku została zeszlifowana i przygotowana do dalszych prac. Kolejny etap polegał na namalowaniu wzoru przy pomocy farb akrylowych marki Flugger. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna marki Sayerlack.

INNE W TEJ KATEGORII

Sprzedany
drewniana skrzynia – Pirackie historie
drewniana skrzynia – Pirackie historie
Duże drewniane skrzynie były niegdyś obowiązkowym elementem wyposażenia w tradycyjnych ludowych mieszkaniach. ...

170.00 PLN

Sprzedany
Skrzynka Majowe kwiaty
Skrzynka Majowe kwiaty
Drewniana, ręcznie malowana skrzynka na kwiaty, stanie się urozmaiceniem dla wszelkich tarasów, altanek i balkonów. ...

99.00 PLN

Sprzedany
skrzynka - Tajemnicza winorośl
skrzynka - Tajemnicza winorośl
Drewniana skrzyneczka przybrała barwy winnych latorośli, które przywodzą na myśl klimat rodem z francuskich winnic. Deko...

149.00 PLN

Sprzedany
skrzynka - W kwiecistym salonie
skrzynka - W kwiecistym salonie
Monstera od dłuższego czasu króluje w naszych domach jako stylowy i modny dodatek, który urozmaici każdą przestrzeń. Jej...

199.00 PLN