SKRZYNIE, SKRZYNECZKI

drewniana skrzynia – Tajemnice lasu

Chyba każdy z nas oglądał w dzieciństwie bajki marząc, że kiedyś znajdzie się w fantazyjnej krainie otoczonej baśniowymi postaciami. Dzięki ręcznie malowanej skrzyni możemy przenieść się do czasów minionej beztroski. Dodatek sprawdzi się w każdej przytulnej aranżacji i z pewnością wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

Ręcznie malowane skrzynie coraz częściej pojawiają się w różnorodnych wnętrzach. Stylowe dodatki doskonale sprawdzą się w dziecięcym czy młodzieżowym pokoju lub w nastrojowo urządzonej sypialni. Niezwykła skrzynia została ozdobiona pięknym i unikatowym wzorem, przy użyciu farb akrylowych. Fantazyjny obraz przedstawia baśniową i leśną krainę zwierząt.

Drewniana skrzynia będzie doskonale komponować się w otoczeniu naturalnych dodatków, rustykalnych bibelotów czy pastelowych tekstyliów. Produkt będzie doskonałym sposobem na przechowywanie zabawek, dekoracji lub pamiątek.

Wymiary: długość: 63,5 cm, wysokość 40 cm, głębokość 35 cm.  

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Efektowna skrzynia wykonana z drewna sosnowego i sklejki, otrzymała unikatowy wygląd. Na początku została zeszlifowana i przygotowana do dalszych prac. Kolejny etap polegał na namalowaniu wzoru przy pomocy farb akrylowych marki Flugger. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna marki Sayerlack.