KOMODY I SZAFKI

komoda Ludwik Filip - Klasyczna elegancja

Sosnowa komoda roztacza wokół siebie pałacowy klimat. Mebel doskonale sprawdzi się w każdej aranżacji, a szczególnie w klasycznych wnętrzach.

Ręcznie stylizowana komoda przyciąga wzrok głębią koloru i blaskiem dzięki użytej politurze. Klasyczna elegancja nawiązuje do stylu Ludwik Filip, za sprawą snycerskich dekoracji, efektownych okuć i kanelowanych pilastrów, które podkreślają całą konstrukcję. Na szczególną uwagę zasługuje blat pokryty orzechowym fornirem.

Komoda w swym oryginalnym francuskim wydaniu wprowadzi do każdego wnętrza powiew wytworności wprost z królewskiego pałacu. Klasyczne elegancja to także idealny mebel do przechowywania garderoby oraz wszelkich dodatków za sprawą trzech głębokich szuflad.

Wymiary: wysokość 77 cm; szerokość 89,5 cm; głębokość 48,5 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Sosnowa komoda znów może cieszyć się wyglądem na miarę królewskiego meble. W pracowniach Art Paradise przeszła niezwykłą drogę metamorfozy. Na początku wyczyszczono mebel oraz naprawiono jego konstrukcję. Kolejno sklejono szuflady naprawiono także prowadnice oraz dorobiono listwy okalające komodę. Następny etap polegał na oklejeniu blatu nowym, orzechowym fornirem. Ostatni etap renowacji  to nałożenie politury, zacieranie całości na połysk oraz zabezpieczenie woskiem.