KOMODY I SZAFKI

stylizacja ludwikowskiej komody Kocie opowieści

Ręcznie malowana i ozdabiana ludwikowska komoda stanowi połączenie niezwykłej funkcjonalności i artystycznej elegancji. Mebel z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kotów i odnajdzie się w każdej aranżacji.

Biało-niebieski mebel przybrał niecodzienną formę i stylizację. Niezwykle artystyczny charakter komody jest zasługą artystów-plastyków, którzy tworząc baśniowy obraz miasta inspirowali się klimatem XIX-wiecznej Łodzi. Na specjalne zamówienie naszej klientki wykonaliśmy stylizację jej mebla, który teraz stanie się przytulnym zakątkiem dla kocich przyjaciół.

Drewniana komoda z pewnością znajdzie swoje miejsce w salonie lub pokoju dziennym. Dodatkowe półki i wycięte w niej otwory urozmaicą kocia wędrówkę i sprawią im wiele radości. Teraz komoda naszej klientki będzie przyciągać wzrok wszystkich domowników.

Wymiary: wysokość 94 cm, szerokość 93 cm, głębokość 58 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Stylowa drewniana komoda trafiła do pracowni Art Paradise na specjalne zamówienie naszej klientki, która wymarzyła sobie baśniową komodę, w której miejsce znajdą ukochane koty. W pracowni pracy w drewnie wycięto nowe otwory w meblu oraz przygotowano dodatkowe półki dla kotów. Następnie w pracowni rękodzieła komoda została pomalowana farbami akrylowymi marki Flugger. Kolejno nasi artyści za pomocą tuszu namalowali, baśniowe miasto kotów. Całość zabezpieczono lakierem do drewna.