KOMODY I SZAFKI

komoda z nadstawką - Złocisty talizman

Sosnowa komoda oklejana dębiną to istna perełka w artystycznym świecie aranżacji wnętrz. Drewniany mebel wprowadzi do wnętrza styl i szyk w towarzystwie praktycznej użyteczności.

Nietuzinkowa, ręcznie stylizowana komoda to istne dzieło sztuki i wyraz niezwykłej elegancji. Dzięki pięknie profilowanej nadstawce, mebel z pewnością będzie wyróżniał się na tle klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji wnętrza. Sosnową komodę pokryto fornirem, który został rozświetlony złocistym blaskiem w postaci kwiatowej rozety oraz ozdobnej listwy wieńczącej drzwiczki mebla. Z kolei oryginalne uchwyty u okucia przywołują ducha minionych czasów

Dzięki stylowej nadstawce komoda może posłużyć jako rodzaj bufetu czy małego kredensu. Bez trudu można wyeksponować na niej zastawę stołową czy dekoracyjną porcelaną. Dwie pojemne półki i szuflada sprawiają, że mebel stanie się doskonałym sposobem na przechowywanie garderoby oraz wszelkich dodatków.

Wymiary: wysokość 145,5 cm, długość 100 cm, głębokość 55 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Sosnowa komoda zyskała drugie życie dzięki renowacji i stylizacji wykonanej przez naszych rzemieślników i artystów. Na początku mebel trafił do pracowni pracy w drewnie, gdzie został wyczyszczony z lakieru. Następnie wzmocniono jego konstrukcję oraz położono nowy fornir na blacie. W pracowni rękodzieła komoda zyskała złote elementy w postaci ręcznie malowanych rozet oraz ozdobnych listew. Komoda została także pokryta woskiem, a także lakierem do drewna.