KOMODY I SZAFKI

Stylizacja komody - Francuski urok

Meble wykonane w stylu ludwikowskim doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, dzięki ponadczasowej elegancji. Drewniana komoda zyskała drugie życie i dawny blask za sprawą profesjonalnej renowacji. 

Dzięki naszej stylizacji przeprowadzonej. przez stolarzy i plastyków, Francuski urok odkryje przed Państwem zakamarki swej „duszy”. Komoda wpisuje się w ramy stylu ludwikowskiego, co podkreślają urokliwe, kabriolowe nóżki. Dolne frezowanie zostało upiększone stylowym kolorem, który znalazł się także na blacie mebla. Ten wyjątkowy produkt zachwyca swoim subtelnym kształtem i gustownym wyglądem. Całokształt podkreślają utrzymane w złotym odcieniu niewielki uchwyty.

Dzięki obszernym pólkom komoda przyda się do uporządkowania przestrzeni lub doskonale sprawdzi się jako miejsce ekspozycji domowych sprzętów czy dekoracji. Ten produkt idealnie wkomponuje się we wnętrza wypełnione ciepłem i harmonią. Z pewnością nasz klient uświetni nim swoją aranżację. 

Wymiary: szerokość 148,5 cm; głębokość 52,5 cm; wysokość 93,5 cm.

Droga niezwyklej metamorfozy

Mebel został wystylizowany przez naszych rzemieślników i artystów-plastyków na specjalne zamówienie. Na początku komoda została oczyszczona, zdjęto także starą powłokę mebla. Kolejny etap polegał na odświeżeniu mebla oraz pomalowaniu farbami akrylowymi blatu i dolnego frezy. Następnie zamontowano nowe uchwyty. Ostatnim etapem stylizacji było zabezpieczenie witryny lakierem do drewna Sayerlack.