KOMODY I SZAFKI

sosnowa komoda - Popielaty zmierzch

Funkcjonalna, stylowa i artystyczna komoda stanie się wizytówką sypialni, salonu lub efektownego holu. Drewniany mebel przypadnie do gustu miłośnikom niebanalnych rozwiązań.

Sosnowa komoda to połączenie klasyki i nowoczesnego charakteru. Ręcznie stylizowany mebel przybrał delikatną szarą barwę, którą podkreślają elementy w naturalnym kolorze drewna. Olchowy blat z politurą idealnie współgra z delikatnymi, okrągłymi gałkami, które zdobią cztery szuflady. Każda z nich posiada także dekoracyjne rzeźbienia. Z kolei toczone nogi wzbogacone geometrycznym elementem są zakończone kulistymi stopami, do których nawiązują drewniane uchwyty komody.

Popielaty zmierzch doskonale odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Mebel z pewnością ożywi każdą przestrzeń i nada jej stylowego charakteru.

Wymiary: długość 115,5 cm; szerokość 34,5 cm; wysokość 78 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Niepozorna drewniana komoda stała się prawdziwym dziełem sztuki. Dzięki renowacji i stylizacji mebel może pochwalić się nowym wyglądem. W pracowni pracy w drewnie nasi stolarze wyczyścili komodę, zdjęli jej starą warstwę i przygotowali podłoże do dalszej pracy. Uzupełniono także ubytki w drewnie, zdemontowano stare uchwyty, wzmocniono konstrukcję mebla oraz sklejono poszczególne elementy. W pracowni rękodzieła komodę pokryto podkładem akrylowym marki Flugger. Następnie pomalowano go farbami akrylowymi tej samej marki oraz zabezpieczono je matowym lakierem firmy Jeger. Kolejny etap to montaż nowych uchwytów. Na blat nałożono politurę, a wnętrze komody zostało pokryte woskiem. Ostatnim etapem prac było położenie lakieru do drewna marki Sayerlack.