KOMODY I SZAFKI

sosnowa szafka na kółkach – Morska bryza

Sosnowa szafka na kółkach to niecodzienne połączenie artystycznego warsztatu i praktycznej użyteczności. Ręcznie malowany sosnowy mebel niczym największy skarb wynurza się z morskich fal za sprawą unikatowych wzorów.

Złożona z trzech części drewniana szafka, to doskonały sposób na podręczne przechowywanie książek, biżuterii czy dekoracji. Każda część szafki może stanowić samodzielną skrzyneczkę, a dzięki czterem kółkom, mebel można umieścić w dowolnym pomieszczeniu. Morska bryza została ozdobiona motywem marynistycznym, który wykonano techniką mieszaną przy pomocy farb akrylowych i akwarelowych.

Sosnowy mebel sprawdzi się także jako mobilny regał w łazience, spiżarni czy pokoju dziennym. Szafka z pewnością znajdzie wiele zastosowań w niewielkich wnętrzach. Jej naturalny charakter sprawi, że przypadnie do gustu miłośnikom drewna i sztuki handmade.

Wymiary: wysokość: 75 cm, głębokość 30 cm, szerokość 39 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Marynistyczna szafka na kółkach wykonana z drewna sosnowego i sklejki, otrzymała niebanalny morski wzór. Na początku została zeszlifowana i przygotowana do dalszych prac. Kolejny etap polegał na namalowaniu wzoru przy pomocy farb akrylowych i akwarelowych. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna marki Sayerlack.