KOMODY I SZAFKI

sosnowa szafka - Pustynny szlak

1099.00 PLN

Złoty piasek tworzy zachwycający krajobraz pustyni, który roztacza wokół siebie niezwykły klimat. Drobne ziarenka niczym cichy szept unoszą się na wietrze układają fantazyjne i nieodgadnione wzory.

Ręcznie stylizowane sosnowa szafka zachwyca naturalnym kolorem drewna, za sprawą otaczającego ją forniru z jasnego orzecha włoskiego. Delikatny odcień brązu został podkreślony czarną barwą, która nadaje całości nowoczesnego i niebanalnego charakteru. Szafka sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich, rustykalnych, boho czy urządzonych w stylu design. Warto wzbogacić ją także o egzotyczne rośliny, które uwydatnią jej stylizację.

Gustowna szafka utrzymana w ciepłej tonacji pustynnego piasku to nie tylko stylowy, ale także funkcjonalny mebel. Oryginalny dodatek do salonu pozwoli na doskonałe wyeksponowanie sprzętów RTV, książek, kwiatów oraz domowych bibelotów.

Wymiary: długość 130 cm, wysokość 51,5 cm, głębokość 28 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Drewniana szafka nawiązująca swym wyglądem i charakterem do lat 60. zyskała nowy wygląd i charakter dzięki pracy rzemieślników i artystów-plastyków. Pustynny szlak, tworzący część innego mebla, został przerobiony w taki sposób, aby stanowił unikatową szafkę pod telewizor. Na początku swej niezwykłej drogi, nasi stolarze oczyścili ją i wyszlifowali. Następnie podklejono i uzupełniono brakujący fornir z jasnego orzecha włoskiego. Kolejny etap prac miał miejsce w pracowni rękodzieła, gdzie artyści pomalowali fragment szafki oraz nóżki akrylową farbą marki Flugger. Następnie przykręcono nóżki oraz pokryto mebel lakierem do drewna firmy Sayerlack.

INNE W TEJ KATEGORII

drewniana komoda - Złoto pistacji
Kolor pistacjowy przywodzi na myśl atmosferę radości i optymizmu. Wnętrze, w którym znajdują się meble w delikatnych odc...

990.00 PLN

Sprzedany
sosnowa komoda - Popielaty zmierzch
sosnowa komoda - Popielaty zmierzch
Funkcjonalna, stylowa i artystyczna komoda stanie się wizytówką sypialni, salonu lub efektownego holu. Drewniany&nb...

1190.00 PLN

Polecamy
francuska komoda - W romantycznym buduarze
francuska komoda - W romantycznym buduarze
Przytulny buduar – symbol piękna i wygody, był pomieszczeniem przeznaczonym tylko dla pani domu. Pierwsze buduary ...

1190.00 PLN

Sprzedany
francuska komoda - Wiosenna markiza
francuska komoda - Wiosenna markiza
Piękno dębowego drewna urzeka swoją elegancją i stylem dodając wnętrzu artystycznego wyrazu. Komoda Wiosenna markiz...

699.00 PLN