KOMODY I SZAFKI

sosnowa szafeczka - Beztroskie chwile

Niewielka sosnowa szafeczka Beztroskie chwile, to uroczy i podręczny mebel, który  stanie się urzekającym dodatkiem w każdym przytulnym wnętrzu.

Ręcznie malowana szafeczka przyciąga wzrok niebanalnym motywem upływającego czasu w postaci stylowych zegarów. Sosnowy mebel został poddany stylizacji przez naszych artystów, dzięki czemu zmienił swój wygląd nie do poznania. Kolor naturalnego drewna idealnie łączy się z odcieniem turkusu i brązu, co sprawia, że szafka roztacza wokół siebie aurę leniwie upływającego czasu i błogiego spokoju.

Mebel doskonale sprawdzi się jako nocny stolik lub podręczna półka. Bez trudu można wyeksponować na nim niewielki wazonik, ramkę ze zdjęciem czy szkatułkę na biżuterię.

Wymiary: długość 52 cm, wysokość 40 cm, głębokość 30 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Sosnowa szafka trafiła do naszej pracowni, aby otrzymać nowy wygląd. Na początku oczyszczono jej powierzchnię, aby przygotować jej strukturę do dalszych prac. Następnie w  pracowni  rękodzieła artysta-plastyk ręcznie namalował wzór w postaci zegarów za pomocą farb akrylowych marki Flugger. Ostatni etap prac polegał na lakierowaniu mebla lakierem do drewna marki Sayerlack.