KOMODY I SZAFKI

stylizacja drewnianej szafki – Radosne chwile

 

Niewielka szafka została wystylizowana na specjalne zamówienie naszej klientki. Dzięki kilku funkcjom mebel odnajdzie się niemalże w każdym pokoju i przypadnie do gustu kocim odkrywcom. Zwyczajny i zapomniany mebel zmienił się w prawdziwe dzieło sztuki.

Drewniana szafka przyciąga wzrok za sprawą pięknych kwiatowych wzorów. Florystyczna dekoracja w połączeniu z naturalnym kolorem drewna, odcieniami beżu i szafiru tworzą unikatowy mebel wpisujący się w ramy stylu rustykalnego. Niezwykle artystyczny charakter komody jest zasługą rzemieślników oraz plastyków, którzy wykonując stylizację mebla inspirowali się klimatem sielskiej krainy.

Ręcznie malowana szafka może pochwalić się specjalnymi otworami wykonanymi na potrzeby naszej klientki. Mebel bowiem, będzie służył także ukochanym zwierzętom klientki – pięknym i uroczym kotom. Szafka jest jednocześnie praktycznym jak i nietuzinkowym meblem, które z pewnością odmieni każde wnętrze.

Wymiary: wysokość 66,5 cm, szerokość 125 cm, głębokość 35 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Kolejna drewniana komoda trafiła do pracowni Art Paradise na specjalne zamówienie naszej klientki, która wymarzyła sobie baśniowy mebel, w którym miejsce znajdą koci wędrowcy. W pracowni pracy w drewnie został on oczyszczony, zdjęto jego starą powłokę oraz dorobiono nowe drzwi. Następnie wykonano w nich oraz podstawie szafki, otwory, które posłużą do wędrówki kocich przyjaciół. Następnie w pracowni rękodzieła komoda została pomalowana farbami akrylowymi marki Flugger oraz Deco Art. Całość zabezpieczono lakierem marki Sayerlack.