KOMODY I SZAFKI

stylizacja komody – Złocista biel

 

Białe meble pięknie rozświetlają każde wnętrze. Ręcznie stylizowana komoda wzbogacona o elementy w odcieniu złota, będzie gustownie prezentować się w salonie, sypialni czy pokoju dziennym.  Na zamówienie klientów rzemieślnicy oraz artyści-plastycy odmieniali wygląd okazałej komody. Ciemny i ciężki mebel zyskał drugie życie, świeżość i subtelny charakter.

Mebel sprawi, że we wnętrzu naszych klientów zagości komfort i wygoda użytkowania, a do tego dołączy niesamowita elegancja, lekkość i szyk. Białe meble są ponadczasowe, pasują niemalże do wszystkich wnętrz i doskonale łączą się z różnymi dodatkami w wielu odcieniach np. złotym, srebrnym czy naturalnym kolorem drewna.

Czasami nawet jeden, ale efektowny i unikatowy produkt, potrafi odmienić charakter całego wnętrza. Jeśli chcemy, aby w naszym pokoju dominowały białe meble, jego aranżację warto wzbogacić dekoracjami utrzymanymi w innej kolorystyce czy fakturze, np. świecznikami w tylu glamour, błyszczącymi ramkami na zdjęcia czy wzorzystymi zasłonami lub poduszkami.

Wymiary: długość 183,5 cm; głębokość 45,5 cm; wysokość 84 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Na zamówienie klientów w pracowni Art Paradise wykonaliśmy stylizację dużej, ciężkiej i ciemniej komody. Na początku mebel trafił do pracowni pracy w drewnie, gdzie komoda została oczyszczona, zdjęto stary fornir oraz lakier. Następnie komoda trafiła do pracowni rękodzieła. Tam pomalowano ją farbami akrylowymi marki Flugger, a następnie przykręcono nowe uchwyty. Na koniec mebel został zabezpieczony lakierem marki Sayerlack.