KOMODY I SZAFKI

stylizacja ludwikowskiej komody - Koci zakątek

 

Ludwikowska komoda została wystylizowana na specjalne zamówienie naszej klientki. Efektowny mebel doskonale dopasuje się do baśniowych i niecodziennych wnętrz, gdzie podkreśli ich niezwykły klimat i niebanalną stylizację.

Drewniana komoda urzeka swym artystycznym charakterem. Jej niezwykły wygląd jest zasługą artysty-plastyka, który na blacie, za pomocą tuszu, namalował kota rasy ragdoll. Został on pięknie wyeksponowany za sprawą tła łączącego chabrową i brązową barwę. Połączenie tych dwóch kolorów ma swoje odzwierciedlenie także na esowatych nogach, które wysmuklają ludwikowski mebel.

Ręcznie malowana komoda stanie się niebanalnym dodatkiem w salonie, jadalni lub pokoju dziennym. Mebel z pewnością przypadnie do gustu kocim odkrywcom, którzy bez trudu znajdą w niej miejsce na zabawę i odpoczynek.

Wymiary: wysokość 80 cm, szerokość 81 cm, głębokość 49 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Kolejna drewniana komoda trafiła do pracowni Art Paradise na specjalne zamówienie naszej klientki, która wymarzyła sobie baśniowy mebel, w którym miejsce znajdą koci wędrowcy. W pracowni pracy w drewnie został on oczyszczony oraz zdjęto jego starą powłokę. Następnie w pracowni rękodzieła komoda została pomalowana farbami akrylowymi marki Flugger oraz Tikkurila. Kolejno nasz artysta za pomocą brązowego tuszu namalował pięknego kota rasy ragdoll. Całość zabezpieczono lakierem do drewna marki Sayerlack