KOMODY I SZAFKI

stylizacja szafki – Aksamitna biel

Wisząca szafka urzeka swoim pięknym kształtem i klasycznym śnieżnobiałym kolorem. Stylizacja mebla została wykonana na zamówienie naszej klientki. Dzięki metamorfozie mebel udoskonali jej salon, kuchnię  lub jadalnię. Ten niewielki produkt dopełni aranżację wnętrza w stylu prowansalskim, schaby chic czy skandynawskim.

Niewielka wisząca szafka będzie doskonałym miejscem na przechowywanie talerzy, kubków czy porcelanowych kieliszków. Trzy szufladki z pewnością pomogą w uprządkowaniu kuchennych przypraw lub domowych drobiazgów.

Aksamitna biel to mebel z duszą i charakterem o niezwykle wdzięcznym kształcie. Gzyms szafki przypomina kształt tzw. „łabędziej szyi”, co podkreśla jej subtelność i romantyczny charakter. Mebel idealnie odnajdzie się zawieszony nad białą komodą lub stołem. Dzięki temu przywoła w pamięci obraz dawnych kredensów.

Wymiary: wysokość 74 cm, szerokość 96 cm, głębokość 31 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Drewniana szafka trafiła do pracowni Art Paradise na zamówienie naszej klientki, która chciała tęchnąć w nią drugie życie i zmienić jej stary kolor. Na początku mebel został zeszlifowany i oczyszczony ze starej warstwy. Następnie przygotowano ją do dalszych prac. Kolejny etap polegał na pomalowaniu szafki w kolorze bieli. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna.