KOMODY I SZAFKI

stylizacja szafki – Pastelowe wspomnienie

Delikatne pastelowe barwy otulone bielą niczym delikatnym puchem, sprawiają, że ta wyjątkowa szafka doskonale odnajdzie się w dziecięcym pokoju. Dzięki renowacji i stylizacji drewniany mebel zyskał drugie życie i piękny wygląd. Szafka przeszła metamorfozę na specjalne zamówienie klientki.

Stylowy mebel zachwyca bogactwem swoich ornamentów i rzeźbień w wyszukanej formie lwich głów oraz roślinnych wzorów upiększających szuflady i drzwiczki. Wystarczy jedno spojrzenie, aby poczuć magię minionych czasów i zaprosić do swojego wnętrza klimat rodem z XIX wieku. Piękne barwy szafki gwarantują, że mebel sprawdzi się także w romantycznym i kobiecym wnętrzu.

Mebel posiada szufladki i półki, dzięki czemu posłuży do przechowywania garderoby, tekstyliów czy bibelotów. Szafka przyczyni się do stworzenia przytulnego kącika w otoczeniu jasnych mebli, eklektycznych dodatków czy długich firan.

Wymiary: wysokość 145 cm, szerokość 106 cm, głębokość 44 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Drewniana szafka trafiła do pracowni Art Paradise na zamówienie naszej klientki, która chciała tęchnąć w nią drugie życie i zmienić jej stary kolor. Dzięki tym  zabiegom mebel stanie w pokoju dziecięcym. Na początku mebel został zeszlifowany i oczyszczony ze starej warstwy. Następnie przygotowano ją do dalszych prac. Kolejny etap polegał na pomalowaniu szafki. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna.