KOMODY I SZAFKI

stylizacja szafki – Pawie pióro

Oryginalna szafka o nietypowym kształcie to istne dzieło sztuki, które przyciąga wzrok pięknymi wzorami nawiązującymi do kształtu pawiego pióra. Połączenie bieli z brązowym odcieniem rzeźbień dodaje całości szyku i elegancji.

Drewniana szafka może posłużyć jako efektowny mebel do przechowywania odzieży lub także jako produkt pełniący funkcję barku. To także dobre miejsce na ekspozycję sprzętów RTV takich jak telewizor. Stylizacja szafki wykonana przez naszych rzemieślników i artystów sprawiła, że mebel emanuje niezwykłą elegancją. Ręcznie wykonane rzeźbienia przedstawiające kwiatowe wzory oraz pawie zostały podkreślone poprzez białe tło.

Szafka posiada cztery szuflady oraz półki, dzięki czemu nasza klientka może przechowywać bibeloty, dekoracje czy tekstylia. Szafka doskonale odnajdzie się w klasycznym wnętrzu oraz w przestrzeni, w której znajdują się jasne meble i dodatki.

Wymiary: wysokość 82,5 cm; głębokość 36 cm, szerokość 82,5 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Drewniana szafka trafiła do pracowni Art Paradise na zamówienie naszej klientki, która chciała tęchnąć w nią drugie życie i zmienić jej stary kolor. Na początku mebel został zeszlifowany i oczyszczony ze starej warstwy. Następnie przygotowano ją do dalszych prac. Kolejny etap polegał na pomalowaniu szafki farbami akrylowymi. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem wodnym