KOMODY I SZAFKI

stylizacja szafki - Szafirowy sekret

Drewniana szafka przeszła niezwykłą metamorfozę, dzięki czemu zmieniła swój wygląd nie do poznania. Ręcznie malowane kwiatowe wzory otulają mebel niczym tajemnicza winorośl. Szafka została wystylizowana na specjalne zamówienie naszej klientki.

Niewielki mebel będzie doskonale komponował się w jasnej kuchni, utrzymanej w stylu schab chic, prowansalskim lub rustykalnym.  Szafka została wzbogacona przepięknym kwiatowym wzorem utrzymanym w niebieskiej tonacji. Umiejscowiony na bielonym tle przypomina ludowy, kaszubski haft, którym ozdabia się regionalną odzież czy meble.

Szafirowy sekret to połączenie klasycznej formy mebla z niecodziennym i artystycznym wzorem. Całość wzbogacają stylowe czarne gałki, które stanowią subtelny dodatek do naszego mebla. Szafka sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale także w holu, korytarzu czy pokoju dziennym

Wymiary: szerokość 58,5 cm; wysokość 45,5 cm; głębokość 22,5 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Na początku szafka została zeszlifowana i oczyszczona z jej starej warstwy. Następnie przygotowano ją do dalszych prac. Kolejny etap polegał na bieleniu mebla oraz na namalowaniu wzoru przy pomocy farb akrylowych marki Flugger. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna marki Sayerlack.