KOMODY I SZAFKI

stylizacja szafki – W barwach pistacji

Zapomniana drewniana szafka może pochwalić się nowym wyglądem za sprawą renowacji i stylizacji. Dzięki temu wnętrze naszej klientki rozpromieni się blaskiem elegancji i artystycznego kunsztu. Mebel będzie częścią sejfu pancernego, a dokładnie elementem jego podstawy.

Z pozoru stary i nieprzydatny mebel może zmienić się w prawdziwe dzieło sztuki. Przy odpowiedniej pracy rzemieślników i artystów-plastyków, posłuży naszej klientce jeszcze przez wiele lat. Pistacjowa szafka zyskała nowe drewniane elementy i przede wszystkim piękne jasne barwy. Produkt jest na tyle uniwersalny, że może pełnić funkcję wolnostojącego mebla.

W barwach pistacji będzie doskonałym miejscem do przechowywania garderoby, domowych dekoracji czy bibelotów. Na jej blacie w efektowny sposób można wyeksponować stylowe dodatki do wnętrz takie jak porcelana, kryształy czy ramki na zdjęcie.

Wymiary: szerokość 66,5 cm, głębokość 60 cm, wysokość 78 cm

Droga niezwykłej metamorfozy

W pierwszej kolejności szafka została solidnie oczyszczona ze starej warstwy. Nasi stolarze usunęli wszelkie niedoskonałości i zgrubienia. Zaszpachlowano też ubytki. W pracowni dorobiono także nowe drewniane elementy szafki. Mebel wymagał także dorobienia nowego okucia i wstawienia zamka. Następnie w pracowni rękodzieła mebel został pokryty podkładem, a następnie pomalowany dwoma odcieniem akrylowej farby Flugger. Końcowy etap stanowiło zabezpieczenie całości lakierem do drewna marki Sayerlack.