WITRYNY I KREDENSY

stylizacja szafy – Morskie opowieści

Marynistyczne motywy przywołują w pamięci obraz nadmorskich spacerów i odgłos szumu fal uderzających o brzeg. Ten wakacyjny klimat może na stałe zagościć w naszym wnętrzu, dzięki odpowiedniej stylizacji otaczających mebli.

Okazała sosnowa szafa została wystylizowana na zamówienie w taki sposób, aby każdego dnia wywoływała uśmiech na twarzy klientki. Artystyczne wzory, namalowane przy pomocy farb akrylowych przez naszych plastyków, tworzą unikatową całość i efektownie prezentują się na jasnym tle. Naturalny kolor drewna został urozmaicony białą przecierką, która dodała całej konstrukcji lekkości. Stylizację szafy dopełniły oryginalne uchwyty.

Trzyczęściowa szafa zyskała drugie życie i z pewnością wzbudziła wakacyjne wspomnienia i pozytywne emocje. Mebel z pewnością sprawdzi się w biurze, dużym salonie lub okazałym holu.

Wymiary: wysokość 184 cm, szerokość 130 cm, głębokość 41 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Sosnowa szafa otrzymała nowy wygląd, dzięki pracy naszych artystów i rzemieślników. Pierwszy etap prac polegał na oczyszczeniu całej powierzchni ze starej powłoki. Następnie wykonano bielenie mebla oraz artystyczne przecierki. Kolejny etap stanowiło namalowanie morskich motywów przy pomocy farb akrylowych na drzwiach szafy. Następnie mebel został pokryty lakierem do drewna marki Sayerlack. Ostatni etapem było przymocowanie nowych i stylowych uchwytów.