KOMODY I SZAFKI

drewniana szafeczka - W kraju kwitnącej wiśni

Zapach różowych kwiatów unosi się w powietrzu, a w koronach drzew ukrywają się barwne ptaki. Bogactwo przyrody inspirowanej krajem Dalekiego Wschodu, otula stylową drewnianą szafeczkę. 

Niewielki bukowy mebel stanie się najpiękniejszą dekoracją każdej sypialni. Ręcznie malowany wzór, inspirowany barwną Japonią, przenosi nas wprost do bajkowego ogrodu. Szafka nocna to niezbędny mebel w każdej sypialni, stanowi połączenie praktycznej użyteczności i dekoracyjnego charakteru. Stylowa lampa, filiżanka czy książka z pewnością znajdą na niej swoje miejsce. Naturalna struktura drewna udekorowana złotą przecierką, rozpromieni każde wnętrze swym blaskiem.

W kraju kwitnącej wiśni doskonale odnajdzie się nie tylko w sypialni, ale także w salonie. Tuż przy eleganckiej sofie sprawdzi się jako miejsce na kubek kawy, kieliszek wina czy niewielki wazon.

Wymiary: wysokość 57 cm, szerokość 41,5 cm, głębokość 35,5 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Szafeczka wykonana z buczyny, dzięki profesjonalnej stylizacji znów może cieszyć się użytecznością i pięknym wyglądem. W pracowni pracy w drewnie nasi pracownicy oczyścili mebel i zdjęli jego starą powłokę. Następnie usunięto stare okucia. Po przygotowaniu powierzchni, szafka trafiła do pracowni pracy w drewnie. Artyści-plastycy udekorowali niewielki mebel przy pomocy farb akrylowych marki Pentart oraz Maimeri. Ręcznie malowany wzór został wzbogacony przecierką w kolorze złota. Następnie wymieniono uchwyt do otwierania szafki oraz pomalowano wewnętrzy zamek. Całość pokryto werniksem oraz lakierem do drewna Sayerlack.