KOMODY I SZAFKI

szafka shabby chic - Kryształowe serce

1490.00 PLN

Niczym z baśni o pięknych księżniczkach mieszkających w okazałych zamkach, wyłania nam się olśniewająca szafka, która mogłaby stać w komnacie każdej damy. Efektowny mebel to wyraz klasy i finezji.

Szara dębowa szafka, doskonale wpisuje się w ramy stylu shabby chic. Efektowne rzeźbienia inspirowane motywami roślinnymi oraz kryształowe uchwyty oczarują swym blaskiem każde wnętrze. Profilowane dolne frezowanie mebla doskonale współgra z wolutowo zakończonymi stopami, które nadają mu lekkości. Szafka Kryształowe serce to kwintesencja elegancji i praktycznej użyteczności. Dwie podłużne półki dają możliwość przechowywania wszelkiej garderoby.

Unikatowa szafka to bez wątpienia mebel, który dzięki pastelowym barwom wkomponuje się w subtelne i jasne wnętrza. Patynowane ciemniejsze elementy dają efekt upływu czasu. Szafka będzie ozdobą naszej sypialni, holu czy pokoju dziennego.

Wymiary: wysokość 63 cm, szerokość 130 cm, głębokość 46 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Szafka Kryształowe serce zupełnie zmieniła swój wygląd i przeszła efektowną metamorfozę. Nad meblem pracowali stolarze i artyści-plastycy, którzy dołożyli wszelkich starań, aby szafka mogła nas oczarować swym wyglądem. Pierwszym etapem było klejenie i czyszczenie mebla. Następnie zaszpachlowano ubytki oraz dorobiono plecy. Poprawiono także całą konstrukcję szafki, dzięki czemu jest ona stabilna i w pełni funkcjonalna. W pracowni rękodzieła artyści przeprowadzili stylizację mebla. Pierwszym etap stanowiło pokrycie komody podkładem marki Flugger, a następnie farbami akrylowymi tej samej firmy. Następnie wybrane elementy rzeźbione pokryto ręcznie robioną patyną. Zamontowano także nowe kryształowe gałki, a ostatnim etapem było zabezpieczenie mebla lakierem do drewna marki Sayerlack.

INNE W TEJ KATEGORII

Sprzedany
komoda folkowa - Szwajcaria Kaszubska
komoda folkowa - Szwajcaria Kaszubska
Malownicze wsie, urocze dzikie plaże i bujne lasy – ten niesamowity widok rozpościera się nad jedną z najpiękniejs...

2990.00 PLN

drewniana komoda - Złoto pistacji
Kolor pistacjowy przywodzi na myśl atmosferę radości i optymizmu. Wnętrze, w którym znajdują się meble w delikatnych odc...

990.00 PLN

dębowa szafka z siedziskiem - Urocza niezapominajka
Stylowa dębowa szafka z siedziskiem sprawi, że każdy korytarz lub hol już od pierwszej chwili roztoczy w całym...

890.00 PLN

Polecamy
sosnowa komoda - Pod niebem akacji
sosnowa komoda - Pod niebem akacji
Błękitne niebo rozpościera się nad rozkwitającymi gałęziami akacji. W ich cieniu skrywają się ptaki, które szukają odpoc...

3490.00 PLN