KOMODY I SZAFKI

dębowa szafka z siedziskiem - Urocza niezapominajka

801.00 PLN

Stylowa dębowa szafka z siedziskiem sprawi, że każdy korytarz lub hol już od pierwszej chwili roztoczy w całym mieszkaniu przytulną atmosferę. Dzięki Uroczej niezapominajce w niejednym przedsionku zapanuje naturalny i sielski klimat.

Szafka z siedziskiem to doskonała propozycja dla niewielkich wnętrz, w których użyteczność mebli musi łączyć się z ich efektownym charakterem. Połącznie komfortu z elegancją i praktycznością sprawia, że we wnętrzu zagości nie tylko ład i porządek, ale i niezwykły styl. Na siedzisku możemy znaleźć poduszkę typu handmade przypominającą kolorem bezkresny ocean i doskonale komponującą się z jaśniejszą barwą ręcznie malowanych niezapominajek. Niewielka półka oraz szufladka pozwolą na uporządkowanie i segregację podręcznych przyborów, czasopism czy kluczy.

W otoczeniu szafki warto umieścić drewniany wieszak bądź lustro, które bez trudu wpiszą się w prowincjonalny charakter mebla i wraz z nim stworzą aranżację nawiązującą do klimatu ludowych chat.

Wymiary:  długość 97 cm, wysokość 65 cm, głębokość siedziska 38,5 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

PRODUKTY Z ARANŻACJI

Sprzedany
lustro w drewnianej ramie - Barwy natury
lustro w drewnianej ramie - Barwy natury
Drewniana okiennica zyskała piękny kwiatowy wzór i stała się niepowtarzalną ramą do lustra. Artysta-plastyk z niezw...

339.00 PLN399.00 PLN

Droga niezwykłej metamorfozy

Zapomniana dębowa szafka z siedziskiem zachwyca swym nowym wyglądem. Tylko za sprawą pracy rąk ludzkich może cieszyć się stylowym charakterem i powrotem do lat świetności. Profesjonalni stolarze przeprowadzili pierwszy etap stylizacji szafki. Pierwszą czynnością było zdjęcie starej powłoki mebla poprzez jego szlifowanie. Następnie sprawdzono całą konstrukcję, uzupełniono ubytki i naprawiono niedziałające elementy. Artyści z pracowni rękodzieła użyli najlepszych farb akrylowych, aby na powierzchni szafki powstały urzekające niezapominajki. Obraz tych drobnych kwiatuszków pięknie prezentuje się na dębowym meblu. Następny etap stylizacji polegał na ręcznym wykonaniu poduszki, która znalazła się na drewnianym siedzisku. Z kolei ostatnia część prac stanowiła lakierowanie szafki za pomocą lakieru firmy Sayerlack.

INNE W TEJ KATEGORII

Sprzedany
sosnowa szafka - Barwy Santorini
sosnowa szafka - Barwy Santorini
Santorini to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Grecka wyspa urzeka swym klimatem i niezwykłą architekturą w ko...

1990.00 PLN

Sprzedany
secesyjna kolorowa komoda - Kobalt blue
secesyjna kolorowa komoda - Kobalt blue
Rozkwit secesji nastąpił m.in. w Wiedniu – mieście sztuki, wspaniałych artystów i niezwykłego kunsztu rzemieślnicz...

1799.00 PLN

Sprzedany
renesansowa komoda - Niderlandzka opowieść
renesansowa komoda - Niderlandzka opowieść
Dawno, dawno temu,  w średniowiecznych Niderlandach wierzono w opowieści o potężnych smokach i dzielnych rycerzach....

1990.00 PLN2490.00 PLN

komoda ludwikowska - Francuskie rokoko
W XVIII-wiecznej Francji królowała elegancja, finezja i przepych. Markizy i damy dworu brylowały wśród pałacowych sal, w...

1611.00 PLN1790.00 PLN