KWIETNIKI, GAZETNIKI, NICIAKI

drewniany gazetnik – Polne maki

Gazetnik jest elementem wyposażenia wnętrz, który może być jednocześnie meblem i dodatkiem w naszej aranżacji. Łączy on w sobie funkcję użytkową i dekoracyjną, dzięki czemu wprowadzi do naszej przestrzeni ład i artystyczny akcent. 

Ręcznie malowany gazetnik doskonale odnajdzie się w rustykalnych, przytulnych i  romantycznych aranżacjach. Mebel oklejany dębiną został ozdobiony delikatnymi makami na tle sielskiej łąki, w towarzystwie barwnych motyli i subtelnych owadów. Mebel został podzielony na dwie części za sprawą przegrody utrzymanej w jaśniejszej tonacji. Dzięki temu wszystkie czasopisma, magazyny lub książki zostaną bez trudu uporządkowane.

Gazetnik Polne maki odświeży, a nawet całkiem odmieni każdą stonowaną aranżację. Mebel będzie doskonałym uzupełnieniem salonu, w którym znajduje się wygodny fotel, kanapa lub klimatyczny kominek.

Wymiary: wysokość 53 cm, długość 65,5 cm, szerokość 37 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Drewniany gazetnik znów może cieszyć się pięknym wyglądem. Mebel w pierwszym etapie stylizacji trafił do stolarni, gdzie zdjęto jego stara powłokę i zeszlifowano. Następnie dorobiono przegródkę, która podzieliła mebel na dwie części. Kolejno gazetnik trafił do pracowni rękodzieła. Tam artyści namalowali kwiatowe wzory przy użyciu białej farby firmy Flugger oraz akwareli. Farbą pokryto także dorobioną przegródkę. Wzór zabezpieczono werniksem, a całość okryto lakierem Sayerlack.