KWIETNIKI, GAZETNIKI, NICIAKI

rattanowy gazetnik - Księżycowy kamień

Meble i dodatki z rattanu to idealny pomysł na stylowe i przytulne wnętrze. Ten niezwykle ceniony, naturalny surowiec, który rośnie w tropikalnych lasach Dalekiego Wschodu, jest niezwykle trwały i elegancki. Rattanowy gazetnik to obowiązkowy dodatek zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu.

W jakiej aranżacji wykorzystać Księżycowy kamień? Na pewno powinien znaleźć się blisko miejsca, w którym domownicy oddają się codziennej lekturze. Z pewnością stworzy uniwersalny komplet z komfortowym fotelem lub wygodną kanapą. Szary kolor cechuje duża neutralność, dzięki czemu gazetnik odnajdzie się właściwie w każdym wnętrzu.

Rattan to drewno, które świetnie współgra z pomieszczeniami urządzonymi w różnych stylach, dzięki czemu stwarza wiele możliwości aranżacji. Gazetnik jest niezbędnym dodatkiem do salonu, gabinetu lub sypialni, jako mebel, dzięki któremu wszelkie książki, czasopisma czy magazyny znajda swoje miejsce.

Informacje dodatkowe

Wymiary: wysokość 45 cm, długość 45, 5 cm, szerokość 28, 5cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Księżycowy kamień to stylizowany gazetnik, który stanowi klasyczną ozdobę do każdego rodzaju wnętrz. Stolarze oraz plastycy odświeżyli jego wygląd i nadali mu nowy koloryt. Na początku zdjęto starą powłokę, i sprawdzono konstrukcję gazetnika. Księżycowy kamień pokryto akrylową farbą i lakierem marki Flugger. Następnie naniesiono na niego pastę do wybielania, aby osiągnąć szarą barwę i jasnymi refleksami.