KWIETNIKI, GAZETNIKI, NICIAKI

dębowy stojak na wino Zielony zakątek

Klimatyczna piwniczka z winem jest marzeniem wielu osób, jednak nie wszyscy dysponują taką ilością miejsca w swoim domu. Wówczas szlachetny trunek można przechowywać w inny, praktyczny i efektowny sposób.

Ręcznie malowany dębowy stojak na wino to artystyczny mebel, który wzbogaci każde wnętrze. Delikatne i stylowe eukaliptusy, które ozdabiają jego boki, wprowadzą do aranżacji klimat wprost z tropikalnego lasu. Zielony zakątek to efektowny dodatek do przechowywania i eksponowania wina, zarówno dla koneserów, jak i amatorów burgundzkiego trunku.

Oryginalny kształt, praktyczny charakter oraz artystyczny styl sprawiają, że stojak sprawdzi się w kuchni, jadalni oraz w reprezentacyjnym miejscu w naszym salonie. Dzięki temu oprócz funkcjonalnego dodatku stanie się także dekoracyjnym elementem w każdej przestrzeni.

Wymiary: wysokość 84 m, szerokość 19,5 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Dębowy stojak odmienił swój wygląd, dzięki ręcznej stylizacji w pracowniach Art Paradise. Na początku w pracowni pracy  drewnie mebel został oczyszczony, zeszlifowano jego starą warstwę, aby przygotować go do kolejnego etapu metamorfozy. Następnie naturalny kolor drewna został wybielony. W pracowni rękodzieła nasi artyści pomalowali mebel białą akrylową farbą marki Flugger, a kolejno namalowali na nim stylowe wzory w postaci kilku odmian eukaliptusa przy pomocy farb akwarelowych Talens Van Gogh. Dekoracja została zabezpieczona werniksem, a następnie całość zabezpieczono lakierem do drewna firmy Sayerlack.