KWIETNIKI, GAZETNIKI, NICIAKI

Stylizacja dędowego kwietnika

Jeżeli nie wyobrażasz sobie mieszkania bez pięknych roślin to z pewnością masz ich już kilka, jak nie kilkanaście. Jeżeli chcesz ustawić je w innym miejscu niż parapet ale nie masz już miejsca na komodzie to pomyśl o specjalnie dedykowanym do tego mebelku. Kwietnik na kwiaty to ciekawa propozycja do stworzenia stojącej dekoracji z żywych roślin. Możesz postawić go w dowolnym miejscu w mieszkaniu, tak aby Twoje rośliny miały odpowiednią ilość słońca.

Rustykalny kwietnik z ręcznie rzeźbionymi oranmentami będzie doskonałym dodatkiem do salonu, w którym uwydatni niepowtarzalny urok kwiatów doniczkowych. Dobrze sprawdzi się także w sypialni, jadalni czy holu. Kwietnik będzie się pięknie prezentował w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach.

wymiary :
szerokość 29 cm,
głębokość 27 cm,
wysokość 115 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Pierwszy etap niezwykłej metamorfozy kwietnika rozpoczął się w profesjonalnej stolarni, gdzie naprawiono konstrukcję mebla i niewielkie ubytki. Następnie zeszlifowano starą powłokę, aby przygotować go do stylizacji. Drugi etap miał miejsce w pracowni rękodzieła, gdzie mebel dostał odświeżony kolor oraz nowy lakier. Kwietnik został wystylizowany na specjalne życzenie klienta.