LUSTRA I TABLICE

drewniane lustro - Vintage folk

Dekoracyjne lustro może stać się unikatowym dodatkiem do klasycznych oraz nowoczesnych wnętrz. Drewniana rama okienna ze starej mazurskiej chaty stała się efektowną oprawą dla niewielkiego lustra.

We wnętrzach inspirowanych stylem rustykalnym lub ludowym, lustro Vintage folk będzie idealnie komponującą się dekoracją. Naturalne drewno zostało ręcznie ozdobione przez artystę-plastyka barwnymi motywami ludowymi. Wzrok przyciągają także niebieskie ukucia, które dodają mu charakteru i głębokiego wyrazu. Dzięki oryginalnej ramie w naszym wnętrzu zagości powiew historii i ducha minionej epoki.

Stylowe lustro doskonale odnajdzie się nie tylko w przedpokoju i w łazience, ale także w salonie i sypialni. Vintage folk bez trudu sprawdzi się w aranżacjach w stylu retro oraz w modernistycznych przestrzeniach.

Wymiary: długość 43 cm, szerokość 50 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Unikatowe lustro Vintage folk powstało dzięki pracy rzemieślników oraz artystów-plastyków. Stara drewniana rama pochodząca z XIX-wiecznej mazurskiej chaty stała się dla niego stylową i oryginalną oprawą. W pracowni pracy w drewnie drewno zostało oczyszczone, a stara powłoka zeszlifowana. Wyczyszczono także stare okucia, a następnie zamontowano nowe lustro. Kolejny etap miał miejsce w pracowni rękodzieła, gdzie za pomocą farb akrylowych namalowano ludowe wzory w postaci niewielkich kurek. Następnie pomalowano także okucia. Drewniana rama została zabezpieczona odpowiednim lakierem, w celu utrwalenia i zabezpieczenia całości.