PÓŁKI I WIESZAKI

drewniany wieszak-Sekretna tajga

Zagadkowy, borealny las iglasty skrywa w cieniu drzew majestatyczną florę i faunę. Jednym z najpiękniejszych zwierząt tajgi jest łoś, który stał się inspiracją do stworzenia unikatowego wieszaka na ubrania.

Wieszak jest nieodłącznym elementem korytarza, holu czy przedpokoju. Nie zawsze musi być on klasyczny, zwyczajny i prosty w swojej formie. Sekretna tajga to domowe akcesorium w kształcie łosia, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Ręcznie malowany wieszak możemy umieścić także w pokoju, gdzie posłuży jako miejsce na powieszenie torebki, paska czy biżuterii. Mebel doskonale odnajdzie się w aranżacjach utrzymanych w stylu shabby chic czy prowansalskim.

Sekretna tajga bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom natury. Odpowiednia stylizacja wnętrza sprawi, że niemalże namacalnie dotkniemy tajemniczych lasów borealnych.

Wymiary: długość 58 cm, wysokość 34 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Na początku swojej przygody w pracowniach Art Paradise, drewniany wieszak trafił do stolarnię, gdzie rzemieślnicy zeszlifowali jego starą ciemną powierzchnię. Następnie przymocowano górne elementy wieszaka w postaci poroża. Z tyłu mebla przykręcono także nowe uchwyty do powieszenia. Kolejny etap prac przebiegał w pracowni rękodzieła, gdzie mebel został pomalowany akrylową farbą marki Flugger. Całość pokryto lakierem marki Sayerlack.