PÓŁKI I WIESZAKI

drewniany wieszak typu kamerdyner - Rustykalny szyk

Wyjątkowe wnętrza charakteryzują stylowe i niepowtarzalne meble oraz dodatki. Aranżacja korytarza lub holu nabierze wyjątkowego klimatu, jeśli wykorzystamy w niej produkt z duszą i charakterem.

Ręcznie wykonany sosnowy wieszak skradnie serce wszystkim miłośnikom naturalnych mebli. Wieszak pozwoli na uprządkowanie przestrzeni wokół siebie, a jednocześnie stanie się stylowym dodatkiem we wnętrzu. Mebel utrzymany w stylu rustykalnym doskonale wpisze się w klasyczne aranżacje, gdzie królują naturalne dodatki.

Wieszak Rustykalny szyk sprawdzi się w przestrzennym korytarzu, holu lub przedpokoju. Może stać się także unikatowym dodatkiem w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych.

Wymiary: wysokość 136 cm, szerokość 94 cm, głębokość 60 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Sosnowy wieszak to w pełni ręcznie wykonany mebel. Z prostych drewnianych desek nasi stolarze wyrzynali poszczególne elementy konstrukcyjne wieszaka. Kiedy mebel otrzymał odpowiedni kształt, w pracowni pracy w drewnie, pokryto go bejcą, dzięki której otrzymał ciemniejszą barwę. Ostatni etap prac stanowiło pokrycie całości lakierem do drewna.