PÓŁKI I WIESZAKI

wieszak shabby chic - Francuski czar

Każdy elegancki hol, korytarzy czy przedpokój potrzebuje wieszaka, który sprawi, że nasza aranżacja będzie wyjątkowa i niebanalna. Dębowy, ręcznie rzeźbiony wieszak z pewnością przykuje uwagę nie tylko domowników, ale i wszystkich gości.

Utrzymany w stylu shabby chic Francuski czar zachwyca swym oryginalnym kształtem oraz nonszalanckimi przecierkami dodającymi mu niesamowitego uroku. Piękny turkusowy kolor został wzbogacony wieszaczkami w kolorze miedziano-złotym, które przywołują ducha danych czasów – rodem ze średniowiecznej Francji. Co więcej swym kształtem przypominają figurę heraldyczną Fleur-de-lis, będącą symbolem władców, monarchów i rycerzy. Francuski czar to unikatowy wieszak, charakteryzujący się najwyższą jakością wykonania i dbałością o wszelkie detale.

Miłośnicy głębokich kolorów z pewnością docenią intensywną barwę tego kunsztownego dodatku. W stylowej aranżacji każdy detal odgrywa ważną rolę, a oryginalny i gustowny wieszak z pewnością odmieni charakter naszego wnętrza. Klasyczne dębowe drewno sprawi, że Francuski czar idealnie sprawdzi się w klasycznym wnętrzu. Z kolei turkusowy kolor wpisze się w nowoczesne hole i korytarze, w których dużą rolę grają energiczne barwy.

Informacje szczegółowe

Wymiary: wysokość 73 cm, szerokość 39 cm, głębokość 22 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Drewniany wieszak o francuskim charakterze może znów cieszyć się eleganckim wyglądem. Dzięki pracy rąk ludzkich został odświeżony i poddany profesjonalnej stylizacji. Wieszak został oczyszczony i sprawdzony pod względem bezpieczeństwa użytkowania. Następnie pomalowano go wysokiej jakości farbami w kolorze turkusowym oraz dodano stylowe przecierki. Francuski czar pokryto woskiem, aby całość zabezpieczyć przed uszkodzeniami.