PÓŁKI I WIESZAKI

dębowy wieszak w stylu ludowym - New folk

Wieszak to obowiązkowy mebel w każdym holu, przedpokoju czy korytarzu. Naścienny mebel może pełnić nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. New folk to produkt z ludowym charakterem, ale w nowym i współczesnym wydaniu.

Unikatowy dębowy wieszak został ozdobiony motywem nawiązującym do kurpiowskich wycinanek. Pierwsze takie papierowe wzory dekorowały wiejskie chaty z przełomu XIX i XX wieku. Sztuka ludowa znów przeżywa swój rozkwit, dlatego coraz częściej we współczesnych aranżacjach pojawiają się folkowe meble i dodatki. Dębowy wieszak został pomalowany przez artystę-plastyka przy wykorzystaniu farb akrylowych. Kolorowa kurka wprowadzi do naszego wnętrza ducha czasu i klimat rodem z kurpiowskiej wsi. Dębina to niezwykle trwałe i piękne drewno, które cechuje się niebywałą trwałością i wytrzymałością.

Dzięki wieszakowi New folk, współczesna aranżacja holu zyska niebanalny i oryginalny wyraz. Awangardowy kształt wieszaka w połączeniu z ludowym motywem, tworzy stylowy produkt, który bez trudu odnajdzie się w stylu rustykalnym, vintage czy art deco. Aby w naszym wnętrzu zagościło więcej mebli w etnicznym wydaniu, można wprowadzić do niego zestaw Unique folk lub wieszak New folk, które także nawiązują do kurpiowskich wycinanek.

Informacje dodatkowe

Wymiary: długość 29 cm, szerokość w najszerszym miejscu 16,5 cm