PÓŁKI I WIESZAKI

drewniany dębowy wieszak - Piasek pustyni

219.50 PLN

Piasek pustyni to wyrafinowane połączenie funkcjonalności z unikatowym pięknem, elegancji i romantyzmu. Lite drewno dębowe, zaklęte w drewnie dekoracje, intensywny, głęboki kolor piasku pustyni i połysk anielskich skrzydełek u dołu tworzy niespotykanie romantyczny, sielski klimat.

Przepiękny wieszak z półką stylu romantycznym przywita swych gości i ich ciężkie zimowe płaszcze. Prosta konstrukcja mebla, z nutą nostalgii przełamuje naturalne wykończenie -symetryczny ornament z motywem roślinnym. Połyskujące na złoto aniołki podtrzymujące haczyki, idealnie wkomponowują się w całość, tworząc niepowtarzalny klimat i dopasowując się do wystroju zarówno tradycjonalnego, jak i nowoczesnego wnętrza.

Wzór drzewa jest tak różnorodny, jak dąb, z którego półka jest wykonana. Półeczka idealnie nadaje się do zawieszenia w przedpokoju lub sypialni rozwiązując przy tym problem przechowywania odzieży zewnętrznej. Piasek pustyni to wyjątkowy mebel dla wyjątkowego wnętrza.

Informacje szczegółowe
Wymiary: długość 18 cm, wysokość 75 cm, szerokość 120 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Metamorfozę półki rozpoczęto od demontażu elementów, następnie klejenia i naprawy kasetonu. Starą powłokę następnie zeszlifowano, zaś ubytki zaszpachlowano. Nasi artyści pomalowali wieszak lakierem podkładowym, następnie kapon zmatowili. Tak przygotowany mebel, pomalowano farbą kredową Autentico Vintage, postarzono płynną bitumą Pentart i zawoskowano przy pomocy Autentico Furniture Wax. Uchwyty do szuflad zostały wyczyszczone i polakierowane lakierem syntetycznym Pentart. Na końcu zmontowano wszystkie elementy wieszaka.

Kapon firmy Domalux (lakier podkładowy) posiada Atest Higieniczny potwierdzający, że odpowiada wymogom higienicznym. Produkty firmy Pentart wytwarzane są z naturalnych składników, są nietoksyczne i przyjazne środowisku. Farby i woski Autentico mają obniżoną zawartość lotnych związków organicznych.

Opis: dąb/drewno lite/konstrukcja płycinowa


INNE W TEJ KATEGORII

Sprzedany
dębowy wieszak w stylu ludowym - New folk
dębowy wieszak w stylu ludowym - New folk
Unikatowy dębowy wieszak został ozdobiony motywem nawiązującym do kurpiowskich wycinanek. 

79.00 PLN

Sprzedany
drewniany wieszak ludowy - Modern folk
drewniany wieszak ludowy - Modern folk
Dębowy wieszak został pomalowany przez artystę-plastyka przy wykorzystaniu farb akrylowych.

89.00 PLN

Sprzedany
rustykalna drewniana półka - Zielone tarasy
rustykalna drewniana półka - Zielone tarasy
Gęsty bluszcz od niepamiętnych czasów otulał grube mury starych zamków. Dzikie pnącza skrywały pod sobą wiele tajemnic i...

299.40 PLN499.00 PLN

Sprzedany
półka w stylu folkowym - W ludowej izbie
półka w stylu folkowym - W ludowej izbie
Styl folkowy coraz częściej gości nie tylko w tradycyjnych wnętrzach, ale także w nowoczesnych aranżacjach. Lu...

234.00 PLN390.00 PLN