PÓŁKI I WIESZAKI

rustykalna drewniana półka - Zielone tarasy

Gęsty bluszcz od niepamiętnych czasów otulał grube mury starych zamków. Dzikie pnącza skrywały pod sobą wiele tajemnic i niezliczonych skarbów. Dziś te małe zielone listki dekorują nasze tarasy, altany i balkony.

Urokliwy, ręcznie namalowany bluszcz, ozdobił kuchenną półkę nadając jej lekkości i sielskiego charakteru. Dębowy mebel, utrzymany w prowincjonalnym stylu, nawiązuje do charakteru ludowych chat i mieszczańskich domostw, co podkreśla jej górne rzeźbienie. Gięta linia współgra z bocznym zwieńczeniem i uwydatnia profilowany gzyms. Połączenie naturalnej barwy drewna z białym odcieniem sprawi, że półka doskonale odnajdzie się we wnętrzach urządzonych w stylu prowansalskim, rustykalnym czy ludowym.

Wisząca półka to idealne rozwiązanie dla przechowywania akcesoriów kuchennych, przypraw czy dekoracji. Na drewnianych kołeczkach bez trudu można powiesić kubki, ściereczki czy rękawice. Mebel wprowadzi do wnętrza przytulną i ciepłą atmosferę. Wraz z osłonką Zielone pnącza stworzy unikatowy zestaw.

Wymiary: wysokość 61 cm, długość 70 cm, głębokość 13 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Dębowa półka przeszła proces stylizacji, dzięki pracy naszych stolarzy oraz artystów-plastyków. Dzięki metamorfozie nasz mebel może uświetnić każdą kuchnię i nadać jej sielskiego charakteru. Pierwszym etapem prac było wyczyszczenie półki z jej starej powłoki. W pracowni pracy w drewnie uzupełniono niewielkie ubytki i sprawdzono także jej konstrukcję. Następnie w pracowni rękodzieła pokryto ją podkładem marki Flugger oraz farbami akwarelowymi. Artystka stworzyła piękny roślinny wzór, który stylowo prezentuje się na białym tle. Farby marki Flugger posiadają oznaczenie Ecolebel świadczące o tym, że ich stosowanie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Całość zabezpieczono lakierem do drewna.