PÓŁKI I WIESZAKI

szafka na klucze - Rozkwitająca magnolia

Urocza magnolia nieśmiało prezentuje swe delikatne płatki. Ręcznie malowany kwiat, stał się unikatową ozdobą efektownej szafki na klucze, która oczaruje swym wyglądem wszystkich miłośników florystycznych motywów.

Szary odcień otulił niewielki mebel, który dzięki swej barwie, bez trudu odnajdzie się w nowoczesnym wnętrzu. Ręcznie wykonana szafka wprowadzi do każdego holu lub korytarza powiew energii i optymizmu. Niewielki mebel w klasycznych aranżacjach stanie się nie tylko podręcznym dodatkiem pozwalającym na uporządkowanie domowej przestrzeni, ale także artystycznym ukoronowaniem wnętrza.

Dzięki licznym metalowym haczykom, w szafce swoje miejsce znajdzie wiele kluczy, które od teraz będą pogrupowane i  stylowo przechowywane. Mebel będzie efektownie prezentował się na tle pastelowych i jasnych ścian.

Informacje dodatkowe

Wymiary: długość: 54 cm, wysokość 38,5 cm, głębokość 10 cm

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Stylowa szafka na klucze została wykonana i wystylizowana w pracowni Art Paradise. Niewielki mebel powstawał na naszych oczach. Z drewnianej sklejki stolarze wycięli odpowiedni kształt. Następnie materiał został przygotowany do dalszej obróbki poprzez szlifowanie. Kolejny etap polegał na założeniu zamka i okuć.  Po połączeniu całości, niewielki mebel trafił do pracowni pracy w drewnie. Tam artyści pokryli go akrylowym podkładem. Następnie szafka została pomalowana na szary kolor przy użyciu akrylowych farb marki Flugger. Kolejnym krokiem było namalowanie kwiatu magnolii, który stylowo ozdobił mebel. Zwieńczeniem prac było przymocowanie metalowych listewe do zawieszenia mebla. Całość zabezpieczono lakierem do drewna marki Sayerlack.