SOFY, FOTELE I KRZESŁA

bukowe krzesło – Błękitny eukaliptus

Efektownie wykonane krzesło potrafi odmienić każdą aranżację. Sprawi także, że w niejednym mieszkaniu zagości powiew egzotycznych winorośli.

Bukowy mebel, może pochwalić się ręcznie malowanym wzorem w postaci błękitnych eukaliptusów. Będzie on zachwycającym dodatkiem w każdym gabinecie, biurze czy salonie. Naturalny kolor drewna idealnie współgra z zielonymi i błękitnymi dekoracjami w formie motywów roślinnych. Dzięki nim krzesło wprowadzi do każdej przestrzeni pozytywny nastrój.

Artystyczny mebel przyciąga wzrok bogactwem różnych odmian eukaliptusa oraz niezwykle urzekającą barwą błękitu. Wysublimowanie połączenie kolorystyczne zagwarantuje, że krzesło wpisze się w aranżacje w stylu rustykalnym czy boho.

Wymiary: wysokość 80 cm, głębokość siedziska 42,5 cm, szerokość 40 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Bukowe krzesło trafiło do pracowni Art Paradise, dzięki czemu zmieniło swój wygląd nie do poznania. Na początku swej przemiany krzesło trafiło do pracowni pracy w drewnie. Tam zostało oczyszczone i zeszlifowano jest stara powłokę. Następnie uzupełniono drobne ubytki oraz wzmocniono jego stabilność i konstrukcję. Kolejny etap miał miejsce w pracowni rękodzieła. Tak artyści-plastycy przy użyciu farb akwarelowych marki Flugger, stworzyli zachwycający wzór z postaci barwnych eukaliptusów. Całość zabezpieczono lakierem do drewna firmy Sayerlack.