SOFY, FOTELE I KRZESŁA

ludwikowski fotel - Cesarski diadem

Jak umilić sobie czas czytając dobra książkę lub pijąc popołudniową kawę? I jak sprawić, żeby wieczory spędzane przy kominku, w towarzystwie gorącej herbaty, smakowały jeszcze lepiej? Stylowy i wygodny fotel to najlepszy sposób na stworzenie klimatycznej aranżacji w swoim mieszkaniu.

Cesarski diadem, wykonany z drewna orzechowego, to kwintesencja klasy i dobrego gustu. Fotel utrzymany w stylu ludwikowskim zachwyca swoim nowym wyglądem i jasnym kolorem. Kabriolowe nogi, rama oraz oparcie z dekoracyjnymi drewnianymi rzeźbieniami, zostały podkreślone artystyczną przecierką. Warto zwrócić uwagę na galon – ozdobna, materiałowa tasiemka, który niczym sznur pereł otacza kremową tapicerkę. Mebel otulony materiałem z najwyższą klasą ścieralności, jest jednocześnie elegancki, niezwykle wygodny i reprezentacyjny.

Fotel oczaruje swym blaskiem niejeden salon, gabinet czy bibliotekę. To także wspaniały dodatek do sypialni, w której znajduje się biała lub kremowa toaletka. Będzie tworzył z nią harmonijny i efektowny zestaw, sprawiający, że każda kobieta poczuje się niczym diadem w cesarskiej koronie. Nasz fotel to obowiązkowy mebel, który roztacza wokół siebie klimat królewskich buduarów.