SOFY, FOTELE I KRZESŁA

drewniane krzesło – Bezkresna przestrzeń

Efektowna metamorfoza krzesła może sprawić, że nasze wnętrze nabierze charakteru i wyjątkowego klimatu. Niebanalne połączenie barw nawiązuje do niezgłębionych tajemnic galaktyki.

Bezkresna przestrzeń to ręcznie stylizowane, artystyczne drewniane krzesło, które wprowadzi do każdej aranżacji powiew twórczej inspiracji. Produkt bez trudu dopasuje się do nowoczesnych i awangardowych przestrzeni.  Artysta przy pomocy farb akrylowych stworzył niezwykły wzór, który z pewnością skradnie serca miłośnikom geometrycznych kształtów i nieoczywistych form. Z kolei subtelna barwa złota delikatnie podkreśla turkusowy kolor, który otulił bukowy mebel.

Krzesło Bezkresna przestrzeń może śmiało stać się designerskim dodatkiem, który urozmaici stylizację gabinetu, pokoju dziennego czy salonu. Śmiałe połączenie barw ożywi zatem każdą aranżację.

Wymiary: wysokość 84,5 cm, wysokość do siedziska 44 cm, szerokość siedziska 42 cm

Droga niezwykłej metamorfozy

Niepozorne krzesło trafiło do pracowni Art Paradise, dzięki czemu zmieniło swój wygląd nie do poznania. Artystyczna metamorfoza sprawiła, że mebel może pochwalić się zupełnie nowym wzorem. Na początku w pracowni pracy w drewnie mebel został oczyszczony ze starej warstwy. Następnie wzmocniono jego konstrukcję oraz podklejono wybrane elementy. Następnie w pracowni rękodzieła, artysta przy użyciu farm akrylowych marki Flugger, stworzył wyjątkowy wzór, nawiązujący charakterem do galaktycznej przestrzeni. Ostatnim etapem było lakierowanie mebla przy pomocy lakieru marki Sayerlack.