SOFY, FOTELE I KRZESŁA

drewniane krzesło - Kwiat jabłoni

Rozkwitające drzewo jabłoni kojarzy się z ciepłymi wiosennymi dniami. Ten niezwykły klimat może już dziś zagościć w każdym wnętrzu dzięki odpowiedniej aranżacji.

Bukowo-brzozowe krzesło wprowadzi do każdej przestrzeni pozytywny i błogi nastrój. Mebel może pochwalić się ręcznie malowanym wzorem w postaci rozkwitających kwiatów jabłoni oraz pięknych motyli. Połączenie naturalnej barwy drewna w błękitnym odcieniem sprawia, że krzesło będzie doskonale prezentować się w przytulnych kobiecych wnętrzach.

Wymiary: wysokość 90 cm, średnica siedziska 40 cm, wysokość do siedziska 48 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Niepozorne drewniane krzesło stało się istnym dziełem sztuki, dzięki profesjonalnej i ręcznej stylizacji. Tylko praca ludzkich rąk może zagwarantować nam tak zachwycający efekt. Na początku swej przemiany krzesło trafiło do pracowni pracy w drewnie. Tam zostało oczyszczone i zeszlifowano jest stara powłokę. Następnie uzupełniono drobne ubytki oraz wzmocniono jego stabilność i konstrukcję. Kolejny etap miał miejsce w pracowni rękodzieła. Tak artyści-plastycy przy użyciu farb akwarelowych marki Flugger, stworzyli piękny wiosenny wzór. Całość zabezpieczono lakierem do drewna firmy Sayerlack.