SOFY, FOTELE I KRZESŁA

Drewniane krzesło z oparciem – Tropikalny eukaliptus

490.00 PLN

W egzotycznym lesie rosną okazałe eukaliptusy, które w swym cieniu skrywają wiele tajemnic. Tropikalny charakter wprost znad równikowych krain zainspirował naszych artystów do stworzenia wyjątkowego mebla.  

Tapicerowane krzesło powinno łączyć funkcjonalność z artystycznym charakterem. Bukowy mebel, otulony ręcznie malowanym wzorem w postaci zielonych liści eukaliptusa, będzie zachwycającym dodatkiem w każdym gabinecie lub biurze. Waniliowy kolor krzesła idealnie komponuje się z miętowym siedziskiem, dzięki czemu mebel będzie doskonale prezentował się w pastelowych i jasnych aranżacjach.  

Krzesło Tropikalny eukaliptus ożywi każde domowe zacisze oraz nada mu niecodziennego charakteru. Mebel doskonale odnajdzie się także w sypialni jako dodatek do toaletki lub sprawdzi się w salonie przy niewielkim stoliku.

Wymiary: wysokość 77 cm, głębokość 46 cm, szerokość 56 cm, wysokość siedziska 53 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Zapomniane bukowe krzesło stało się zachwycającym meblem, które może ożywić nasze wnętrze. Ręcznie stylizowany mebel przeszedł drogę metamorfozy w naszych pracowniach. Na początku znalazł się na stolarni, gdzie usunięto jego starą tapicerkę, a następnie poddano go szlifowaniu, w celu oczyszczenia całości. Kolejny etap miał miejsce w pracowni rękodzieła, gdzie krzesło zostało pokryte podkładem Autentico Primer. Następnie mebel został pomalowany farbami kredowymi firmy Autentico oraz akwarelowymi. Kolejna czynność polegała na położeniu werniksu. W naszym krześle wymieniono także siedzisko i tapicerkę. Ostatnim etapem było lakierowanie drewna.

INNE W TEJ KATEGORII

Sprzedany
klasycystyczny fotel - Królewskie złoto
klasycystyczny fotel - Królewskie złoto
XVIII wiek przyniósł nam wybitnych ebenistów, takich jak Thomas Chippendale. Krocząc drogą antycznych wzorów i zostawiaj...

590.00 PLN

Promocja
ludwikowska kanapa - Maria Antonina
ludwikowska kanapa - Maria Antonina
Kwintesencją eleganckiego salonu z pewnością jest stylowa sofa, królowa wśród mebli wypoczynkowych. Dla wszystkich, któr...

3562.00 PLN4390.00 PLN

Sprzedany
ludwikowski komplet wypoczynkowy Głębia oceanu
ludwikowski komplet wypoczynkowy Głębia oceanu
Efektowny bukowy zestaw wypoczynkowy przenosi nas do francuskich pałaców i rezydencji z czasów, kied...

4990.00 PLN

Sprzedany
francuska bankietka - Le Roi Soleil
francuska bankietka - Le Roi Soleil
Historia bankietki sięga czasów XVII – wiecznej Francji, kiedy swe rządy sprawował  Król Słońce – Ludwi...

1599.00 PLN