SOFY, FOTELE I KRZESŁA

Drewniane krzesło z oparciem – Tropikalny eukaliptus

490.00 PLN

W egzotycznym lesie rosną okazałe eukaliptusy, które w swym cieniu skrywają wiele tajemnic. Tropikalny charakter wprost znad równikowych krain zainspirował naszych artystów do stworzenia wyjątkowego mebla.  

Tapicerowane krzesło powinno łączyć funkcjonalność z artystycznym charakterem. Bukowy mebel, otulony ręcznie malowanym wzorem w postaci zielonych liści eukaliptusa, będzie zachwycającym dodatkiem w każdym gabinecie lub biurze. Waniliowy kolor krzesła idealnie komponuje się z miętowym siedziskiem, dzięki czemu mebel będzie doskonale prezentował się w pastelowych i jasnych aranżacjach.  

Krzesło Tropikalny eukaliptus ożywi każde domowe zacisze oraz nada mu niecodziennego charakteru. Mebel doskonale odnajdzie się także w sypialni jako dodatek do toaletki lub sprawdzi się w salonie przy niewielkim stoliku.

Wymiary: wysokość 77 cm, głębokość 46 cm, szerokość 56 cm, wysokość siedziska 53 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Zapomniane bukowe krzesło stało się zachwycającym meblem, które może ożywić nasze wnętrze. Ręcznie stylizowany mebel przeszedł drogę metamorfozy w naszych pracowniach. Na początku znalazł się na stolarni, gdzie usunięto jego starą tapicerkę, a następnie poddano go szlifowaniu, w celu oczyszczenia całości. Kolejny etap miał miejsce w pracowni rękodzieła, gdzie krzesło zostało pokryte podkładem Autentico Primer. Następnie mebel został pomalowany farbami kredowymi firmy Autentico oraz akwarelowymi. Kolejna czynność polegała na położeniu werniksu. W naszym krześle wymieniono także siedzisko i tapicerkę. Ostatnim etapem było lakierowanie drewna.

INNE W TEJ KATEGORII

Sprzedany
ludwikowski komplet wypoczynkowy - Turkusowy klejnot
ludwikowski komplet wypoczynkowy - Turkusowy klejnot
Efektowne i niepowtarzalne meble są wizytówką szykownego wnętrza. Jeśli marzymy o aranżacji w stylu francuskie...

3490.00 PLN

Sprzedany
francuski szezlong - Karmazynowy Wersal
francuski szezlong - Karmazynowy Wersal
Szezlong jest symbolem prawdziwego luksusu, klasy i wytworności. Dziś  podobnie jak przed wiekami odprężają się na ...

1090.00 PLN

Sprzedany
bukowy zestaw krzeseł - Pawie oko
bukowy zestaw krzeseł - Pawie oko
Od zarania dziejów paw jest uznawany za najpiękniejszego ptaka świata. Niesamowita feeria barw zdobi jego eleganckie pió...

1190.00 PLN

secesyjny komplet - Majestat cesarskich laurów
Zielone listki wawrzynu od czasów starożytnych były symbolem zwycięzców, poetów i wybitnych postaci. Laurowy wieniec roz...

4190.00 PLN