SOFY, FOTELE I KRZESŁA

Drewniane krzesło – Pudrowy róż

Meble utrzymane we francuskim klimacie znów królują we współczesnych wnętrzach. Mogą być wyznacznikiem całego stylu lub tylko efektownym dodatkiem, który nada naszemu wnętrzu finezji i elegancji.

Drewniany fotel i krzesło, to bez wątpienia urocze i wpisujące się w ludwikowski styl meble. Każde z nich bez trudu odnajdzie się zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym wnętrzu. Wykonany z drewna olchowego fotel i dębowe krzesło mogą stworzyć iście pałacowy zestaw, który oczaruje kobieco urządzoną sypialnie, salon czy pokój dzienny.

Meble mogą pochwalić się piękną harmonijna linią chociażby w postaci kabriolowych nóg oraz najwyżej klasy tapicerką, w delikatnym odcieniu pudrowego różu. Dodatkowo fotel przyciąga wzrok za sprawą kwiatowych rzeźbień, które dodają mu niesamowitego uroku.

 

Wymiary

Fotel: wysokość całkowita: 95 cm, wysokość do siedziska 48 cm, szerokość siedziska 57 cm - sprzedany.

Krzesło: wysokość całkowita: 94 cm, wysokość do siedziska 50 cm, szerokość siedziska 43 cm.

Informacje dodatkowe: fotel i krzesło można zakupić także osobno.

Cena pojedynczych produktów: fotel – 850 zł, krzesło – 385 zł.

Cena zestawu: 1150 zł


GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Historia niezwykłej metamorfozy fotela i krzesła Pudrowy róż rozpoczęła się w stolarni, gdzie zdemontowano starą tapicerkę i zeszlifowano starą powłokę. Następnie uzupełniono ubytki w drewnie. Kolejno fotel i krzesło zostały pokryte bejcą. Kolejny etap polegał na zamontowaniu nowych siedzisk w odsłonie pudrowego różu. Drewno zabezpieczono lakierem marki Sayerlack.