SOFY, FOTELE I KRZESŁA

stylizacja drewnianych krzesełek - Baśniowa fantazja

 

Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat w pokoju swoich dzieci warto pokusić się o stylizację i aranżację ich wnętrza. Doskonały sposób to ręcznie malowane mebelki, które zostaną dopasowane do całej stylizacji pomieszczenia.

Dwa niewielkie krzesełka przeszły metamorfozę na życzenie naszej klientki. W pracowni rękodzieła nasi artyści namalowali baśniowe wzory, które całkowicie zmieniły wygląd mebli. Każde z krzesełek otrzymało indywidualny wzór, który z pewnością przypadnie do gustu dzieciom naszej klientki. Za sprawą białego tła, barwa rysunków została jeszcze bardziej podkreślona.

Dwa niewielkie, urocze, drewniane krzesełka wpiszą się w każde bajkowe i przytulne wnętrza. Wraz z białym drewnianym stolikiem stworzą niezwykły zestaw, przy którym dziecko spędzi każdą wolną chwilę rysując, malując lub wykonując inne prace plastyczne.

Wymiary: szerokość 28 cm, głębokość 29 cm, wysokość 55 cm

Droga niezwykłej metamorfozy

Dwa drewniane krzesełka przeszły wyjątkową metamorfozę w pracowni Art Paradise. Na specjalne zamówienie klientki komplet dziecięcych mebelków zmienił swój wygląd nie do poznania. Na początku krzesełka trafiły do pracowni pracy w drewnie. Tam została zeszlifowana ich stara warstwa. Całość oczyszczono, wzmocniono też ich konstrukcję. Następnie w pracowni rękodzieła krzesełka zostały pomalowane biała farbą Flugger. Kolejno wykonano na nich bajeczne wzory przy użyciu farby akwarelowej. Całość zabezpieczono lakierem do drewna marki Sayerlack.