SOFY, FOTELE I KRZESŁA

stylizacja krzeseł – Szarość alabastru

Salon to jedno z ważniejszych miejsc w każdym domu. Jego odpowiednia i pomysłowa aranżacja sprawi, że wnętrze całego mieszkania wypełni się niezwykłym klimatem.

Stylizacja czterech drewnianych krzeseł, wykonana na zamówienie naszego klienta, stała się doskonałą okazją do odświeżenia swojego wnętrza. Białe krzesła wykończone wysokiej klasy szarą tapicerką, stworzą stylowy i ponadczasowy zestaw, który idealnie dopasuje się do nowoczesnej przestrzeni oraz do wnętrza utrzymanego w klimacie skandynawskim.

Ręcznie stylizowany zestaw mebli odmieni wygląd każdego salonu, jadalni lub kuchni. Szarość alabastru nada świeżości wnętrzom utrzymanym w ciemniejszych barwach. Optycznie powiększą ich przestrzeń i staną się doskonałym uzupełnieniem jasnego lub białego stołu.

Droga niezwykłej metamorfozy

Zestaw czterech drewnianych krzeseł został wystylizowany na zamówienie naszego klienta. W pierwszym etapie meble trafiły do pracowni pracy w drewnie, gdzie zostały oczyszczone ze starej warstwy. Szlifowanie pozwoliło na odsłonięcie drewna i przygotowanie go do dalszej obróbki. W trakcie pracy ze stelażem, tapicer zdjął stary materiał z siedziska i oparcia krzeseł, a następnie założył nową, wysokiej klasy szarą tkaninę.  W pracowni rękodzieła artyści pomalowali zestaw akrylowym podkładem Flugger, a następnie wzmocnioną białą farbą tej samej marki. Kolejny etap prac polegał na zabezpieczeniu drewna lakierem V33 do mebli i boazerii. Ostatnim zadaniem było przymocowanie tapicerowanego siedziska i oparcia.