SOFY, FOTELE I KRZESŁA

stylizacja krzeseł – W cieniu topoli

 

Wybierając idealne meble do ogrodu warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na nasz komfort i wygodę. Drewniane, wykonane z topoli krzesła ogrodowe, będą doskonałym wyborem za sprawą ich ponadczasowego wyglądu i naturalnego charakteru.

Ręcznie odnowione i wystylizowane krzesła ogrodowe zachwycą naszą klientkę swoim nowym wyglądem. Drewniane meble będą także idealnym ukoronowaniem tarasu, altany czy patio. Aby w pełni rozkoszować się urokami otaczającej nas zielonej przestrzeni i doskonale się zrelaksować, wystarczy usiąść wygonie na krześle, które zachwyci nas swoim pięknym kształtem i głębią koloru.

Drewniane meble to wybór na lata, dzięki trwałości materiału i ponadczasowej elegancji. W cieniu topoli to stylowy zestaw, który upiększy ogród naszej klientki. Niegdyś zapomniane krzesła przeszły profesjonalną renowację i stylizację na specjalne zamówienie.

Wymiary: wysokość 85 cm, szerokość 69 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Dwa drewniane krzesła przeszły wyjątkową drogę metamorfozy. Meble trafiły do pracowni pracy w drewnie. Tak zostały oczyszczone, zeszlifowano ich starą warstwę. Następnie uzupełniono i naprawiono ubytki. Kolejny krok polegał na pokryciu ich bejcą marki Dragon. Później krzesła pokryto lakierem jachtowym, aby zabezpieczyć je przed warunkami atmosferycznymi.